RTE

Alanında Uzman, Nitelikli Akademik Kadromuz Gücüne Güç Katıyor...

Azerbaycan Teknoloji Üniversitesi Heyetinden Üniversitemize Ziyaret

05 Nisan 2019 Cuma - Görüntülenme: 634

Azerbaycan Teknoloji Üniversitesi heyeti, Üniversitemiz işbirliği ile lisans düzeyinde uluslararası çift diploma programı açmak amacıyla Üniversitemize ziyaret gerçekleştirdi.

Bu çalışma ve hazırlık ziyareti kapsamında, 03.04.2019 Çarşamba günü Azerbaycan Teknoloji Üniversitesi Akademik Bölümler Müdürü Piri AXUNDOV, Lisansüstü Eğitim Müdürü Sadıg AFANDİYEV, İktisat Fakültesi Dekanı Nüşabe HACIYEVA ve Yönetim Bölümü Öğretim Üyesi Halide AĞAYEVA Üniversitemiz Rektörlük makamında; Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Ahmet İshak DEMİR, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Alaattin KIZILTAN, Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Abdullah NARALAN ve Dış İlişkiler Ofisi Koordinatörü Prof. Dr. Nurhayat ÖZDEMİR ile görüştü.

Görüşmenin sonunda, Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN tarafından günün anısına Azerbaycan Teknoloji Üniversitesi Heyetine Üniversitemiz şilti ve heyet tarafından da Rektörümüze hediye takdim edildi.

Heyet, 04.04.2019 Perşembe günü Üniversitemiz İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat, Kamu Yönetimi ve İşletme Bölümü Başkanı ve Başkan Yardımcıları ile ders içerikleri ve ders programları hakkında görüşme gerçekleştirdi. Daha sonra bölümlere ziyarette bulunarak, fakültemizin fiziki imkânlarını ve derslikleri inceledi.

Azerbaycan Teknoloji Üniversitesi heyeti,  gerekli görüşmeleri ve ziyaretleri gerçekleştirdikten sonra 05.04.2019 Cuma günü Üniversitemizden ayrıldı.

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )