RTE

Alanında Uzman, Nitelikli Akademik Kadromuz Gücüne Güç Katıyor...

Rektörümüz Öğrenci Konseyi ile Bir Araya Geldi

02 Kasım 2018 Cuma - Görüntülenme: 510

Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN yeni seçilen Öğrenci Konseyi Başkanı Saffet ÇOLAK ve öğrenci konseyi üyeleri ile kahvaltılı toplantıda bir araya geldi.

Yeni öğrenci konseyine başarılar dileyen Rektörümüz, öğrenci konseyi üyelerinin tek tek görüş ve önerilerini dinledi.

Yeni yönetime başarılar dileyen Rektörümüz, öğrencilerin üniversiteler için çok önemli paydaşlar olduğunu belirterek Üniversitemizin daha iyi bir gelişim göstermesi noktasında öğrencilerin düşüncelerinin çok önemli olduğunu vurguladı.

Rektörümüz, öğrenci temsilcilerinin de bulundukları birimlerdeki sorunları ve geliştirebildikleri çözüm önerilerini kendilerine iletmelerini istedi.

Öğrenci Konseyi Başkanı Saffet ÇOLAK ve konsey üyeleri Rektörümüze teşekkür ederek, Üniversitemizin gelişiminden ve öğrencilere sunduğu imkânların her geçen gün artmasından çok memnun olduklarını ifade ettiler.

Konsey üyeleri, karşılaştıkları bazı problemlerle ilgili çözüm önerilerini ve yapmak istedikleri projeleri de Rektörümüzle paylaştılar.

Toplantıya, Rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Ahmet İshak DEMİR ve Üniversitemiz Genel Sekreteri Adnan ER katıldı.

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )