RTE

Alanında Uzman, Nitelikli Akademik Kadromuz Gücüne Güç Katıyor...
Üniversite Tanıtım Fuarı'nda Üniversitemize Yoğun İlgi
24 Mayıs 2023 Çarşamba - Görüntülenme: 1197

Fındıklı Şehit Cavit Köroğlu Anadolu Lisesi ev sahipliğinde “Üniversite Tanıtım Fuarı” düzenlendi.

Fındıklı Uygulamalı Bilimler Yüksekokulumuz, Güneysu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Yüksekokulumuz, Ardeşen Turizm Fakültemiz, Ziraat Fakültemiz ile Eğitim Fakültemiz ve Rize POMEM, Aydın Üniversitesi, Doğu Akdeniz Üniversitesi ile Avrasya Üniversitesinin stant kurduğu organizasyona, Fındıklı ilçesindeki 15 Temmuz Şehitleri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Fındıklı TOBB Anadolu İmam Hatip Lisesi, İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Aksu Ortaokulu, Muammer Çiçekoğlu Ortaokulu katıldı.

Öğrencilerin motivasyonunu artırmak, hedefledikleri üniversiteler ve bölümler hakkında bilgiler edinmesini sağlamak amacıyla tertip edilen etkinlikte üniversitemiz standı gençlerin yoğun ilgisini çekti. Stant görevlileri tarafından, öğrencilere üniversitemizin programları, eğitim hizmetleri ve sınav sürecine ilişkin detaylı bilgi aktarıldı, tanıtım materyalleri sunuldu.

Fuara, Üniversitemiz Fındıklı Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Önder Dilek, İlçe Milli Eğitim Müdürü Bülent Ergene, Fındıklı Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Abdulmuttalip Pilatin, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

 

RTEÜ BASIN

Twitter'da paylaş ( 0 )
Facebook'ta paylaş ( 0 )